Тютюн для кальяну в Вінниці

Buta

50 г

Gold Line

Полуниця

Тютюн для кальяну Buta Gold Line Strawberry 50 г

Тютюн для кальяну Buta Gold Line Strawberry 50 г

Рекомендуємо

85 грн.

Lirra

50 г

Полуниця

Тютюн для кальяну Lirra Strawberry 50 г

Тютюн для кальяну Lirra Strawberry 50 г

Рекомендуємо

100 грн.

Tangiers

250 г

Полуниця

Тютюн для кальяну Tangiers Strawberry 250 г

Тютюн для кальяну Tangiers Strawberry 250 г

1850 грн.

Loud

100 г

Light

Персик

Лайм

Тютюн для кальяну Loud Light Spicy Peach 100 г

Тютюн для кальяну Loud Light Spicy Peach 100 г

270 грн.

Loud

50 г

Light

Персик

Лайм

Тютюн для кальяну Loud Light Spicy Peach 50 г

Тютюн для кальяну Loud Light Spicy Peach 50 г

140 грн.

Buta

50 г

Gold Line

Персик

Гриль

Тютюн для кальяну Buta Gold Line Spiced Peach 50 г

Тютюн для кальяну Buta Gold Line Spiced Peach 50 г

Рекомендуємо

85 грн.

Buta

50 г

Gold Line

Спеції

Яблоко

Тютюн для кальяну Buta Gold Line Spiced Apple 50 г

Тютюн для кальяну Buta Gold Line Spiced Apple 50 г

Рекомендуємо

85 грн.

Tangiers

250 г

Виноград

Тютюн для кальяну Tangiers Sour Grape 250 г

Тютюн для кальяну Tangiers Sour Grape 250 г

1850 грн.

Lirra

50 г

Апельсин

Лікер

Персик

Тютюн для кальяну Lirra Sex On The Beach 50 г

Тютюн для кальяну Lirra Sex On The Beach 50 г

Рекомендуємо

100 грн.

Lirra

50 г

Лайм

Ананас

Маракуя

Персик

Тютюн для кальяну Lirra Secret 50 г

Тютюн для кальяну Lirra Secret 50 г

Рекомендуємо

100 грн.

Lirra

50 г

Банан

Ожина

Тютюн для кальяну Lirra Schnozz Berry 50 г

Тютюн для кальяну Lirra Schnozz Berry 50 г

Рекомендуємо

100 грн.

Lirra

50 г

Вишня

Полуниця

Малина

Тютюн для кальяну Lirra Ruby Сrash 50 г

Тютюн для кальяну Lirra Ruby Сrash 50 г

Рекомендуємо

100 грн.

Lirra

50 г

Лимон

Мандарин

Пиріг

Тютюн для кальяну Lirra Romantic Flower 50 г

Тютюн для кальяну Lirra Romantic Flower 50 г

Рекомендуємо

100 грн.

Buta

50 г

Gold Line

Вишня

Малина

Тютюн для кальяну Buta Gold Line Red Mix 50 г

Тютюн для кальяну Buta Gold Line Red Mix 50 г

Рекомендуємо

85 грн.

Orwell

100 г

Soft

Кавун

Диня

Тютюн для кальяну Orwell Soft Red Light 100 г

Тютюн для кальяну Orwell Soft Red Light 100 г

285 грн.

Lirra

50 г

Апельсин

Манго

Маракуя

Мармелад

Тютюн для кальяну Lirra Red Gummy Bear 50 г

Тютюн для кальяну Lirra Red Gummy Bear 50 г

Рекомендуємо

100 грн.

Loud

50 г

Light

Малина

М'ята

Лід

Лайм

Тютюн для кальяну Loud Light Raspberry Mojo 50 г

Тютюн для кальяну Loud Light Raspberry Mojo 50 г

140 грн.

Loud

100 г

Light

Малина

М'ята

Лід

Лайм

Тютюн для кальяну Loud Light Raspberry Mojo 100 г

Тютюн для кальяну Loud Light Raspberry Mojo 100 г

270 грн.

Buta

50 г

Gold Line

Малина

Тютюн для кальяну Buta Gold Line Raspberry 50 г

Тютюн для кальяну Buta Gold Line Raspberry 50 г

Рекомендуємо

85 грн.

Lirra

50 г

Малина

Тютюн для кальяну Lirra Raspberry 50 г

Тютюн для кальяну Lirra Raspberry 50 г

Рекомендуємо

100 грн.

Tangiers

250 г

Гарбуз

Тютюн для кальяну Tangiers Pumpkin 250 г

Тютюн для кальяну Tangiers Pumpkin 250 г

1900 грн.

Loud

50 г

Light

Гарбуз

Кориця

Ваніль

Тютюн для кальяну Loud Light Pumpie 50 г

Тютюн для кальяну Loud Light Pumpie 50 г

140 грн.

Показано від 385 до 408 з 701 (всього сторінок: 30)

  • Чи є акції та знижки?

    Так, дивіться розділ «Акції» й підписуйтеся на розсилку — мінус 5%.

  • Як зберігати тютюн після відкриття?

    Зберігайте герметично, без доступу повітря й світла, при кімнатній температурі. Зручно використовувати зіп-пакет або контейнер.

  • Яка чаша підійде найкраще?

    Соковиті суміші краще розкриваються у фанелі, муасcель комфортно курити в глиняних чи силіконових чашках.

  • Скільки грамів потрібно на одну сесію?

    У середньому 15–20 г. У турку кладуть близько 12 г, у щільний фанел — до 22 г.

  • Як довго можна зберігати відкриту пачку?

    До 6 місяців за правильних умов: герметична тара, відсутність прямого світла й оптимальна температура.

Наш Instagram

💫 Відкрийте світ натхнення разом з нами в Instagram!

Продовжити
Instagram

Ми в Telegram

🚀 Усе найважливіше та цікаве – у нашому Telegram!

Продовжити
Telegram